Spartakiada z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu
W naszym szpitalu odbyła się Spartakiada zorganizowana z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu. Wydarzenie zgromadziło pacjentów i pracowników, którzy wspólnie uczestniczyli w aktywnościach sportowo-rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Uczestników wydarzenia powitali Dyrektor ds. Lecznictwa, Andrzej Skrzypek oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa, Anna Dudek, podkreślając znaczenie dbałości o zdrowie oraz podejmowania działań profilaktycznych. Spartakiada była okazją do wspólnej zabawy, integracji i zdrowej rywalizacji. Nie zabrakło uśmiechu i pozytywnej energii. Dziękujemy…